Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mám tady fotky napodobenin našich zvířátek kromě morčátek jejich fotky jsou opravdové.Mezi první patří spousta morčátek.Pokud by měl někdo zájem koupit si nějaké,tak se mi může ozvat a já rád hodným lidem prodám mého kamaráda.

 ObrazekObrazek

 

 

 

 

Dále mnoho slepic a kohoutů  a dvě malé andulky.Jedna andulka je bílá jako nevěsta a druhá andulka je spíše fialová než modrá.

Mezi kočičky patří 5 kočiček o jedno jsme nedávno přišli a ani nevíme proč,bylo to moc rychlé a je těžké o tom mluvit.

Jedna malá suchozemská želvička Žofinka ani nevím kolik jí už je,ale určitě v jejím věku by měla být větší než je:)

Můj miláček(bratříček) Mufíček na žádné fotce neni snad brzy bude.ve skutečnosti je to kříženec voříška a drsnosrstého jezevčíka.Jeho maminkou byla drsnosrstá jezevčice Betynka,která zemřela poměrně brzy :(

Z tří osmánků nám zbyl jen jeden s jsme rádi,že ho  máme,protože je to náš veliký mazel a na věk osmánků už je dost starý,tak mu přejme mnoho zdraví.

Novým členem se stal i náš super králíček zakrslý beránek a dokonce před Vánocemi jsme si pořídili kamarádku,která má šedé ouška a okolo krku srst jakoby šálu.

Posledním členem je křečí medvědí,který je sameček a schání k sobě partnerku,ale nemůže ji nikde najít,protože jsou docela vzácní.Posledním endávným přírůstkem se stali sva pískomilové:)

                                            

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

☺ahoj☺

(♥stanicqa♥, 30. 7. 2012 14:27)

Ahoj já mám taky doma takovej zveřinec takže mám 2 kočky, 2 psy, 2 křečky ,1 andulku a budeme mít jorkšírka

Takže 8

Výborně

(Lucka a Max, 27. 7. 2007 12:15)

Ty jo,tak to je také dost zvířátek,mi už sice králíky nemáme,ale asi 40 morčátek to nahrazuje.Já vím jaká je stím dřina,ale také i hezké chvilky.Přeji aby jste si s nimi hodně užila :)

Krásní

(Martina a Bonynka, 24. 7. 2007 11:51)

Ahojky,jsou moc krásní,já kromě Bonynky mám 8 koček,některé přitoulané,které přiživuji na zákaz babičky,králici Emilku a momentálně 21 králíčků,1 ovci a 12 slepic(3 mladé kuřice a 9 slepic).